Kan inte nå servern
 
47 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 19 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Björn Wessman, "Destillat".
6d
Björn Wessman, "Destillat".
Aktuellt bud
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.