Kan inte nå servern
 
49 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 22 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
4d
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.