47 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
1d
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK