Kan inte nå servern
 
58 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 7 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2d 7 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 6 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 5 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Agda Holst, stilleben.
6d 8 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
1d 5 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
7d 7 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
1d 6 tim
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
7 tim 55m
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d 6 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.