69 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 1 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Agda Holst, stilleben.
6d 2 tim
Agda Holst, stilleben.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
23 tim 45m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
7d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
1d
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
2 tim 9m
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
25m 26s
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK