13 föremål
Matbord, England, 1800-tal.
2d 3 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
3d 2 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK