14 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
2d 2 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 3 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK