Kan inte nå servern
 
13 föremål
Matbord, 1950/60-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.