Kan inte nå servern
 
14 föremål
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 2 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 1 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
7d
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.