Kan inte nå servern
 
13 föremål
Matbord, 1950/60-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 3 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 4 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.