13 föremål
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 4 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 5 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 6 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
6d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK