108 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
18 tim 25m
Skrivbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 3 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
3d
Sängbord, ett par, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
3d 1 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 2 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 23 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
4d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4d
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1900-tal.
4d 1 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
4d 1 tim
Soffbord, 1970-tal.
3 533 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK