Kan inte nå servern
 
35 föremål
Golvkandelaber, 1800-tal.
1d 3 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.