Arne Jones E1299

31 föremål
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
5 tim 50m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
4d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK