29 föremål
Läsljusstake, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
8d
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 20 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
20 tim 53m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK