66 föremål
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
4d 16 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 12 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
14 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK