Kan inte nå servern
 
33 föremål
Stig Lindberg, vas samt fat, Gustavsberg.
1d
Stig Lindberg, vas samt fat, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
9m 55s
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 23 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
1d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 21 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.