Kan inte nå servern
 
27 föremål
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
4d
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors 1949.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2 tim 7m
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 1 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vaser, ett par, brons, Japan, 1900-tal.
5d
Vaser, ett par, brons, Japan, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 23 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.