Kan inte nå servern
 
42 föremål
Lars Hellsten, vas.
2d 22 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 23 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 6 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2 tim 39m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
6d 3 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 1 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
4d
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Willem Boy, kopia efter, "Gustav Vasa" (1496-1560).
5d
Willem Boy, kopia efter, "Gustav Vasa" (1496-1560).
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
3d
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.