Kan inte nå servern
 
72 föremål
Lars Hellsten, vas.
4d 17 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 tim 23m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
23m 42s
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
530 EUR
Utropspris
450 EUR
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 1 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
22 tim 27m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 21 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.