Kan inte nå servern
 
42 föremål
Lars Hellsten, vas.
3d
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 1 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 8 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4 tim 59m
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 3 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.