Kan inte nå servern
 
36 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 20 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 21 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan-Erik Ritzman, vas, glas, Transjö, 1991.
6d
Jan-Erik Ritzman, vas, glas, Transjö, 1991.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.