Kan inte nå servern
 
32 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 20 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
4d 22 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas, "Ariel", Orrefors, 1979.
1d
Lars Hellsten, vas, "Ariel", Orrefors, 1979.
Aktuellt bud
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.