Kan inte nå servern
 
36 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 2 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
7d
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 4 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.