Kan inte nå servern
 
31 föremål
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
1d 3 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
42m 24s
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 2 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.