Kan inte nå servern
 
32 föremål
Lars Hellsten, vas.
3d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 1 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.