Kan inte nå servern
 
62 föremål
Lars Hellsten, vas.
6d
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 8 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 4 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
2d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
2d 5 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 8 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
1d 7 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
450 EUR
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
3 tim 46m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.