Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
63 föremål
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
6d
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 2 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 3 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 4 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.