Kan inte nå servern
 
26 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
5d 3 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5d 4 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
5 tim 45m
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.