Kan inte nå servern
 
72 föremål
Lars Hellsten, vas.
4d 18 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 2 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 23 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
2 tim 57m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
1 tim 57m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.