Kan inte nå servern
 
62 föremål
Lars Hellsten, vas.
6d
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 4 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 8 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
2d
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
2d 5 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 8 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
3 tim 44m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
1d 7 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
450 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.