Kan inte nå servern
 
74 föremål
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d 5 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 10 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 6 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 2 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
9 tim 29m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
450 EUR
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 7 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
10 tim 29m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.