Kan inte nå servern
 
30 föremål
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
1d 8 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
6d 7 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
5 tim 21m
Vas, 1900-talets första hälft slipat glas.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.