Kan inte nå servern
 
1188 föremål
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
2d 1 tim
Lennart Jirlow, "Mourlots tryckeri".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
2d 1 tim
Allan Ebeling, "Instängd afrikan".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Niki de Saint Phalle, "You made me discover".
2d 1 tim
Niki de Saint Phalle, "You made me discover".
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
2d 1 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
2d 1 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
2d 2 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
2d 2 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
2d 2 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier 18K roséguld med orange safir.
2d 2 tim
Collier 18K roséguld med orange safir.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
2d 3 tim
Kjell John Wive larsson, Liggande modell.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
2d 3 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
2d 3 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
2d 4 tim
Hilding Linnqvist, Vid lusthuset.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
2d 4 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Egron Lundgren, Spanjorska.
2d 4 tim
Egron Lundgren, Spanjorska.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
2d 4 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
2d 4 tim
Girard Perregaux, armbandsur, 19 mm.
Aktuellt bud
32 675 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
2d 4 tim
Matta, Keshan, ca. 305 x 195 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.