Kan inte nå servern
 
972 föremål
Louis Vuitton, väska, "Brera".
11 tim 59m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dunhill tändare.
12 tim 5m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
12 tim 7m
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
12 tim 13m
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
13 tim 57m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
14 tim 43m
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.