1164 föremål
Matta, Keshan, ca 355 x 245 cm.
7d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kuddfodral, 6 st, Kelim, anatoliska, ca 70 x 50 cm.
7d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 8 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 8 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
7d 8 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 3 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d 3 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
6d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6d 3 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Kröning.
6d 3 tim
Sven X:et Erixson, Kröning.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
6d 4 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
6d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
6d 4 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 4 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
6d 4 tim
Ring 18K guld med månsten.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 4 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
6d 4 tim
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK