1322 föremål
Leif Engström, Utan titel.
7d 13 tim
Leif Engström, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
7d 13 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
7d 13 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
7d 14 tim
Anders Zorn, "Sommar".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
6d 8 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
6d 8 tim
Carin Nilson, Solbadare.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
6d 8 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 9 tim
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK