Kan inte nå servern
 
1164 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 4 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
6d 4 tim
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
1 211 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
6d 4 tim
Stina Sunesson, "Rondane, Norge".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
6d 4 tim
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
6d 5 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 5 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
6d 5 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.