Kan inte nå servern
 
117 föremål
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
4d
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 21 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
5d 23 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.