Kan inte nå servern
 
100 föremål
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 5 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
3d 7 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
6d 7 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
4d 5 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 7 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 9 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 6 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 9 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 8 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
1d 6 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 6 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
1d 7 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 6 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
6d 9 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 5 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 6 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 6 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
2d 6 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
3d 8 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.