126 föremål
Ring, 14K guld och diamanter.
3d 5 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
1 tim 44m
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
4d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
1d 1 tim
Pentti Koivikko, Vår.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, Gucci, 18K guld.
5d 3 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
1 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 6 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 5 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 7 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 4 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 6 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 3 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
7 tim 18m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
2d 4 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
4 tim 48m
10 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 3 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
3 tim 50m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
6d 3 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
3 tim 58m
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK