123 föremål
Ring, 14K guld och diamanter.
2d 19 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 17 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
6d 19 tim
6 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
15 tim 31m
Pentti Koivikko, Vår.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, Gucci, 18K guld.
4d 17 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
9 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 19 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 21 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 21 tim
Byrå, omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 20 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
1d 18 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
1d 19 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 17 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 17 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 19 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK