Kan inte nå servern
 
123 föremål
Ring, 14K guld och diamanter.
3d 18 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
14 tim 58m
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pentti Koivikko, Vår.
1d 14 tim
Pentti Koivikko, Vår.
Aktuellt bud
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, Gucci, 18K guld.
5d 16 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 20 tim
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 18 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 19 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 17 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 17 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
20 tim 32m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
2d 18 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 16 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
17 tim 4m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
17 tim 12m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.