152 föremål
Ring 18K guld med månsten.
4d 16 tim
Ring 18K guld med månsten.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
4d 16 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
2d 16 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
2d 17 tim
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 12 tim
Louis Vuitton, armring.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
16 tim 24m
Örhängen, Gucci, 18K guld.
11 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1d 19 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
2d 17 tim
Gunghäst, omkring 1800.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 18 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
5d 18 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
3d 16 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 16 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 20 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 15 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK