Kan inte nå servern
 
201 föremål
Ring, 18K guld och diamanter.
4d 16 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 21 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 1 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
44m 47s
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 17 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 21 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Johannes Gebhard, Vårvinter.
4d 21 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
20m 47s
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
6d
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 16 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.