Kan inte nå servern
 
147 föremål
Ring, 14K guld och diamanter.
1d 1 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring 18K guld med månsten.
6d 23 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
6d 23 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring, 18K vitguld med små diamanter.
2d
Ring, 18K vitguld med små diamanter.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
4d 23 tim
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
2d 1 tim
Ring 18K vitguld med en gammalslipad diamant.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
170 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
5d
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
2d 23 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2 tim 40m
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 2 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1 tim 6m
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
5d
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 2 tim
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
36m 2s
Wienerbrons, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 2 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 22 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 2 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.