Kan inte nå servern
 
153 föremål
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 3 tim
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 1 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
5d
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 2 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 1 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
2d 2 tim
Erland Cullberg, "Robin Hood".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.