17 föremål
Byrå, Gustaviansk stil.
5 tim 23m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
4 tim 15m
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK