Kan inte nå servern
 
15 föremål
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
3d
Spelbord, sengustavianskt, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
3d
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.