18 föremål
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK