Kan inte nå servern
 
17 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 21 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, glas, 1900-tal.
1 tim 9m
Kandelabrar, ett par, glas, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.