Kan inte nå servern
 
48 föremål
Agda Holst, stilleben.
4d
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
3d 19 tim
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vilande odalisk.
2d 23 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
19 tim 4m
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Gynning, "composition".
3d 23 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
4d 23 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
6d 19 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
2d 19 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fartygsporträtt.
4d 22 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
4d 23 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
3d 20 tim
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
5d
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
3d 19 tim
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
3d 19 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 21 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.