Kan inte nå servern
 
15 föremål
Soffbord, 1940/50-tal.
6d
Soffbord, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
6d 2 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.