Madeleine Pyk – en samling F769

489 föremål
Slagbord, 1800-tal.
14 tim 47m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
3d 13 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2d 14 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
15 tim 49m
Slagbord, 1800-tal.
360 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
15 tim 15m
Slagbord, 1800-tal.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
14 tim 43m
Fartygsmodell, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 17 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
4d 12 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 14 tim
Skåp, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
3d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
John Young, Sultan Selim Khan I.
3d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
3d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d 17 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
4d 14 tim
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
6d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 15 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
4d 12 tim
Lodbössa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
7d 16 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
15 tim 17m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
4d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
16 tim 3m
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 069 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
2d 16 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
4d 12 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK