Madeleine Pyk – en samling F769

120 föremål
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
2d
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
4d 23 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
2d
Fartygsmodell, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d 1 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 1 tim
Bord, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d 3 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1 tim 50m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
6d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d
Spegel, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
2d
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
5d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
4d 1 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2 tim 26m
2 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
4d 2 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK