Kan inte nå servern
 
34 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 6 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 3 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
4 tim
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
5 tim 14m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 2 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.