Kan inte nå servern
 
80 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 18 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 15 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 18 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 21 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 19 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 17 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
18 tim 2m
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 18 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Byst".
6d 19 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
6d 20 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d 20 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.