58 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
22 tim 52m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 17 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 22 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR