59 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
22 tim 34m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 18 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
6d 23 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR