116 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
6d 16 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
3 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 21 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 23 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
19 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK