71 föremål
Taklampa, 1940-tal.
22 tim 47m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
23 tim 53m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, 1900-talets början.
23 tim 23m
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 23 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
7d 20 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
9d 1 tim
Gucci, väska.
100 EUR
Utropspris
300 EUR