Kan inte nå servern
 
74 föremål
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 11 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
10 tim 34m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 10 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 14 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 10 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 13 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 12 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 11 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
7d 13 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.