64 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 4 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 tim 33m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Takampel, alabaster, 1920-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
4d 2 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2 tim 55m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
7d 5 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR