Madeleine Pyk – en samling F769

92 föremål
Taklampa, 1900-tal.
3d 18 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
4d 22 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
7d 22 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
20 tim 45m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
2d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
20 tim 15m
Bord, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
19 tim 51m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
19 tim 29m
Byrå, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
19 tim 39m
Vägglampa, 1950-60-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2d 12 tim
7 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
3d 20 tim
Mulberry, väska, vintage.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 20 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK