13 föremål
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 20 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK