22 föremål
Spegel, modern tillverkning.
1d 7 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
8 tim 33m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
10 tim 17m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 9 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 9 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK