32 föremål
Spegel, Funkis, 1900-talets mitt.
2d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 17 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 22 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
21 tim 18m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK