19 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno & Östen Kristiansson, spegel, Luxus. 1970-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK