15 föremål
Spegel, omkring 1900.
3d 18 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 22 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK