14 föremål
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK