14 föremål
Oscar Reutersvärd, "Tungt flygande flykt ".
2d
7 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
3d
850 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 2 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK