20 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
5d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 17 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
5d 12 tim
Spegel, omkring 1900.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK