116 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 5 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 7 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
5d 8 tim
Bänk, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
3d 5 tim
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3d 9 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5 tim 34m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
5d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK