71 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 3 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
3d 3 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
4d
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1d
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
6d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Hutten, taklampa, "Dandelion", Moooi.
6d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1 tim 18m
Taklampa, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK