78 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
6d 9 tim
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 10 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 10 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 9 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 9 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 9 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 13 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK