62 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 16 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, resegarderob.
4d 15 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 17 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 18 tim
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK