Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
92 föremål
Armband med rosenslipade diamanter.
1d 8 tim
Armband med rosenslipade diamanter.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
6d 8 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
7d 12 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 110 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
4d 9 tim
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
4d 9 tim
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
8 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
3d 9 tim
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 11 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
6d 9 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.